Kierownictwo MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Koseły 3a

tel. 790 780 923

NIP: 864-181-00-27 Regon: 292874907

 

Dyrektor - Paweł Wierzbicki, e-mail: dyrektor@mosir.sandomierz.pl

Sekretariat:

tel.  790 780 923 wew. 10, e-mail: sekretariat@mosir.sandomierz.pl

Kierownik Sekcji Organizacyjnej - Sebastian Słodownik, e-mail: marketing@mosir.sandomierz.pl

tel. 790 780 923 wew. 13

Kierownicy obiektów:

Jerzy Miłek, e-mail: jerzy.milek@mosir.sandomierz.pl

         Pływalnia Kryta „ Błękitna Fala” ul. Zielna 7, tel. 790 780 962

                 e-mail: plywalnia@mosir.sandomierz.pl 

         Centrum Rekreacji  ul. Portowa 24a, tel.  790 780 986

         e-mail: cr@mosir.sandomierz.pl  

         Boiska Sportowe Orlik ul. Baczyńskiego, tel 790 780 986

                 e-mail: sylwia.chmielewska@mosir.sandomierz.pl

Marek Chruściel, email: marek.chrusciel@mosir.sandomierz.pl

         Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego, tel. 790 780 964

         e-mail: bulwar@mosir.sandomierz.pl

         Kompleks Rekreacyjny ul. Żółkiewskiego - „ Lina”.

         Sandomierski Park "Piszczele" ul. Słowackiego.

                Ciągi  Pieszo – Rowerowe ul. Podwale Dolne                                                                                                                                                                                                                                            Dariusz Ogrodnik, e-mail: dariusz.ogrodnik@mosir.sandomierz.pl

                 Hala Widowiskowo - Sportowa ul. Patkowskiego 2a 790 780 946

                 e-mail: hala@mosir.sandomierz.pl

Jakub Wrześniak, e-mail: jakub.wrzesniak@mosir.sandomierz.pl

                 Miejski Stadion Sportowy ul.Koseły 3a tel.790 780923 wew.15

                 e-mail : stadion@mosir.sandomierz.pl

Menedżer Sportu –Tomasz Biernacki, e-mail: tomasz.biernacki@mosir.sandomierz.pl

                 tel.  790 780 923 wew. 19

Główny Specjalista ds. Administracyjnych: Marta Rybak, e-mail: marta.rybak@mosir.sandomierz.pl

                tel. 790 780 923 wew. 14

 

Administrator Strony: Marta Rybak tel. 790 780 923 wew. 14, e-mail:  marta.rybak@mosir.sandomierz.pl

Informacja wytworzona przez dnia 07.01.2020
Opublikowana przez Marta Rybak dnia 07.01.2020. Odsłon 1624, Wersja 18drukuj
Wersja : lewy  13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 
Początek strony