Kierownictwo MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Koseły 3a

tel. 790 780 923

NIP: 864-181-00-27 Regon: 292874907

 

        Dyrektor - Paweł Wierzbicki,
        e-mail: dyrektor@mosir.sandomierz.pl

        Sekretariat:

        tel.  790 780 923 wew. 10, e-mail: sekretariat@mosir.sandomierz.pl

       Kierownik Sekcji Organizacyjnej - Sebastian Słodownik,

        e-mail: marketing@mosir.sandomierz.pl

tel. 790 780 923 wew. 13

Kierownicy obiektów:

Rafał Marzec, e-mail: rafal.marzec@mosir.sandomierz.pl

         Pływalnia Kryta „ Błękitna Fala” ul. Zielna 7, tel. 790 780 962

                 e-mail: plywalnia@mosir.sandomierz.pl

       Marek Chruściel, email: marek.chrusciel@mosir.sandomierz.pl

         Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego, tel. 790 780 964

         e-mail: bulwar@mosir.sandomierz.pl

                Ciągi  Pieszo – Rowerowe ul. Podwale Dolne  

       Dariusz Ogrodnik, e-mail: dariusz.ogrodnik@mosir.sandomierz.pl

                 Hala Widowiskowo - Sportowa ul. Patkowskiego 2a 790 780 946

                 e-mail: hala@mosir.sandomierz.pl

                 Centrum Rekreacji ul. Portowa 24, tel. 790 780 986

                 e-mail: cr@mosir.sandomierz.pl

                 Boiska Sportowe Orlik ul. Baczyńskiego, tel. 790 780 986

                 e-mail: dariusz.ogrodnik@mosir.sandomierz.pl

        Jakub Wrześniak, e-mail: jakub.wrzesniak@mosir.sandomierz.pl

                 Miejski Stadion Sportowy ul.Koseły 3a tel.790 780923 wew. 17

                 e-mail : stadion@mosir.sandomierz.pl

                 Komplek Rekreacyjny ul. Żółkiewskiego - Lina

                 Sandomierski Park Piszczele ul. Słowackiego                                                                                                              

         Główny Specjalista ds. Administracyjnych: Marta Rybak, e-mail: marta.rybak@mosir.sandomierz.pl

                 tel. 790 780 923 wew. 14

 

         Administrator Strony: Marta Rybak tel. 790 780 923 wew. 14, e-mail:  marta.rybak@mosir.sandomierz.pl

Informacja wytworzona przez dnia 27.08.2021
Opublikowana przez Marta Rybak dnia 08.03.2022. Odsłon 1801, Wersja 27drukuj
Wersja : lewy  17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Początek strony