Kierownictwo MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Koseły 3a

tel. 790 780 923

NIP: 864-181-00-27 Regon: 292874907

 

Dyrektor - Paweł Wierzbicki, e-mail: dyrektor@mosir.sandomierz.pl

Sekretariat:

tel.  790 780 923 wew. 10, e-mail: sekretariat@mosir.sandomierz.pl

Kierownik Sekcji Organizacyjnej - Sebastian Słodownik, e-mail: marketing@mosir.sandomierz.pl

tel. 790 780 923 wew. 13

Kierownicy obiektów:

Jerzy Miłek, e-mail: jerzy.milek@mosir.sandomierz.pl 

Hala Widowiskowo–Sportowa ul. Patkowskiego 2a, tel. 790 780 946

e-mail: hala@mosir.sandomierz.pl    

Pływalnia Kryta „ Błękitna Fala” ul. Zielna 7, tel. 790 780 962

        e-mail: plywalnia@mosir.sandomierz.pl 

Centrum Rekreacji  ul. Portowa 24a, tel. 15 790 780 986

e-mail: cr@mosir.sandomierz.pl  

Boiska Sportowe Orlik ul. Baczyńskiego, tel 790 780 986

       e-mail: pawel.grabski@mosir.sandomierz.pl

Marek Chruściel, email: marek.chrusciel@mosir.sandomierz.pl

Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego, tel. 790 780 964

e-mail: bulwar@mosir.sandomierz.pl

Miejski Stadion Sportowy ul. Koseły 3a, tel. 790 780 923 wew.17

e-mail: stadion@mosir.sandomierz.pl

Kompleks Rekreacyjny ul. Żółkiewskiego - „ Lina”.

Sandomierski Park "Piszczele" ul. Słowackiego.

Ciągi  Pieszo – Rowerowe ul. Podwale Dolne, 

Menedżer Sportu –Tomasz Biernacki, e-mail: tomasz.biernacki@mosir.sandomierz.pl

        tel.  790 780 923 wew. 19

Główny Specjalista ds. Administracyjnych: Marta Rybak, e-mail: marta.rybak@mosir.sandomierz.pl

        tel. 790 780 923 wew.14

 

Administrator Strony: Marta Rybak tel. 790 780 923 wew. 14, e-mail:  marta.rybak@mosir.sandomierz.pl

Informacja wytworzona przez dnia 02.07.2018
Opublikowana przez Marta Rybak dnia 02.07.2018. Odsłon 1064, Wersja 11drukuj
Wersja : lewy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
Początek strony